Контраст
Шрифт

У Кропивницькому рятувальники провели заняття з питань безпеки в обласному центрі дитячої та юнацької творчості

clock
27.01.2023 10:39

Результатом тривалої співпраці пожежно-рятувальної служби  з Дитячим фондом ООН (UNICEF) стали постійні, майже щотижневі, зустрічі на базі мобільних точок «Спільно», організованих в рамках гуманітарної місії на Кіровоградщині. У програмі дозвілля для дітей обов’язковими стали уроки безпеки. Для організації їх на належному рівні залучаються найкращі фахівці, що не лише бездоганно володіють матеріалом, але й виробили свій підхід до роботи з такою особливою категорією слухачів.

Як навчити дитину діяти у нестандартних ситуаціях швидко та безпомилково, призвичаїти не панікувати та домогтися того, аби навички самозахисту стали нормою поведінки.

Таке завдання ставлять перед собою рятувальники щоразу, коли готуються до чергової зустрічі з малечею, раз від разу вдосконалюючи програму заходу.

Так, 26 січня в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості знову працівники Головного управління ДСНС в області навчали юних відвідувачів правилам безпеки. Інформаційні бесіди вдало поєднані з грою дають найбільший ефект, адже на емоційному підйомі знання засвоюються набагато краще.

В ігровій формі спільно пригадали такі прості правила безпеки у побуті, дізналися про корисні властивості вогню та наслідки необережного поводження з ним. 

Незмінною в умовах сьогодення стала тема вибухонебезпеки. Тож, під час заняття малюки засвоїли, що попри притаманну їм цікавість у жодному разі не можна чіпати підозрілі предмети та неодмінно слід повідомити про їх місцезнаходження дорослим.  А ще добре запам’ятали, як захиститися від небезпеки під час повітряної тривоги. 

Дитячі очі світилися від радості, коли їм випала нагода приміряти справжній бойовий одяг українських рятувальників. 

Долати страхи та розвантажувати нервову систему від напруження допомагала учасникам заходу психолог Головного управління. Арт-терапія у поєднанні з потужною емоційною складовою - це просто безвідмовна техніка, яка допомагає як дітям, так і дорослим відновлювати нервову систему після стресів та відроджувати відчуття спокою і душевної рівноваги.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

dsc-7163.JPG

dsc-7171.JPG

dsc-7203.JPG

dsc-7255.JPG

dsc-7319.JPG

Схожі матеріали