Контраст
Шрифт

Семінар з питань протидії насильству провели у закладі професійно-технічної освіти

clock
05.12.2023 14:56

Сьогодні кропивницькі рятувальники організували семінар для учнів Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського. Семінарські заняття з учнями стали вже звичною та досить ефективною формою роботи з підростаючим поколінням.

Минулого місяця у цьому закладі відбувся семінар з безпеки за участі рятувальників. Та сьогодні надзвичайники разом з правоохоронцями завітали до училища з новою актуальною тематикою. В рамках Всесвітньої акції з учнями провели бесіду з питань протидії та запобігання проявам насильства. 

Від рятувальників та фахівців ювенальної превенції ГУ НП в області підлітки дізналися про різні форми насильства, зокрема, у родині та навчальному колективі, які слід вчасно розпізнати та вміти протидіяти цьому тиску. У спеціально створеній ситуаційній моделі гри, запропонованій психологом ДСНС, дітям випала можливість простежити, як саме виникає механізм впливу на особистість, що має насильницьку природу. Говорили про психологічне насильство та інші види тиску оточення на людину, які не є нормою. 

Правоохоронці зосередили увагу учасників заходу на питаннях булінгу та методах його запобіганню. А також наголосили на адміністративній та кримінальній відповідальності за вчинення протиправних дій.

Учні активно долучалися до обговорення та отримали вичерпні відповіді на найбільш хвилюючі для них запитання. 

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

dsc-6596.JPG

dsc-6601.JPG

dsc-6616.JPG

dsc-6627.JPG

dsc-6630.JPG

dsc-6636.JPG

dsc-6652.JPG

Схожі матеріали