Контраст
Шрифт

Рятувальники провели комплексний урок безпеки для кропивницьких ліцеїстів

clock
03.02.2023 15:11

 3 лютого рятувальників приймав Комунальний заклад "Ліцей "Муніципальний колегіум" Кропивницької міської ради". Комплексний урок безпеки проходив в актовому залі навчального закладу та був розрахований на учнів середніх і старших класів. 

Школярі активно долучалися до бесіди з питань безпечної поведінки в оточуючому середовищі, задавали питання фахівцям та поповнювали знання з основ пожежної та мінної безпеки. Розкрити навчальний матеріал, як завжди, допомогли зразки наочності від Дитячого фонду ООН (UNICEF). Використовуючи можливості зорової пам’яті юних слухачів, рятувальники на конкретних прикладах показали, наскільки небезпечною може бути звичайна цікавість і допитливість при зустрічі з незнайомими предметами.  Пояснили школярам і що ж, у першу чергу, слід робити при знаходженні вибухонебезпечних предметів. 

Не оминули увагою і питання пожежної безпеки, познайомилися з правилами використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема, вогнегасників. Фахівці пожежно-рятувальної служби закликали дотримуватися заходів безпеки при користуванні джерелами відкритого вогню, найперше, свічками у разі відключення світла. А також застерегли від порушень норм експлуатації опалювальних приладів.

Ефективні методики розвантаження нервової системи запропонувала учасникам заходу психолог Головного управління в області. У дружньому колі діти із задоволенням розім’ялися, повторюючи за фахівцем нескладні вправи, спрямовані на подолання та профілактику стресу.

Дещо під час уроку безпеки пішло не за планом, коли раптом пролунав сигнал повітряної тривоги. Та це не стало на заваді навчальному процесу, адже школярі разом з рятувальниками та вчителями організовано та швидко спустилися в укриття і вже там  продовжили опановувати науку безпеки життєдіяльності.

Тож, сьогодні юні слухачі мали змогу не лише поповнити багаж знань, а й відпрацювати алгоритм дій за сигналом повітряної тривоги разом з рятувальниками, демонструючи обізнаність, зібраність, згуртованість та взаємодопомогу. 

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

dsc-9601.JPG

dsc-9609.JPG

dsc-9671.JPG

dsc-9686.JPG

dsc-9727.JPG

dsc-9778.JPG

dsc-9817.JPG

dsc-9882.JPG

Схожі матеріали