Контраст
Шрифт

Працівники НМЦ ЦЗ та БЖД області провели спеціальне об'єктове навчання на одному з підприємств м. Знам'янки

clock
07.06.2023 10:49

05 червня відбулося спеціальне об’єктове навчання Товариства з обмеженою відповідальністю «ЗОЛОЧІВ ІНВЕСТ» м. Знам’янка за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту підприємства по захисту працівників при проявах терористичних актів та надзвичайних ситуаціях воєнного характеру та пожежах».

Керував навчанням виконавчий директор підприємства Олексій ЄРМОХІН, а методичний супровід у підготовці його та проведенні надав майстер виробничого навчання Кропивницьких територіальних курсів Володимир ГУСЄВ. 

В заході прийняли участь: об'єктова комісія з питань надзвичайних ситуацій, об'єктова добровільна пожежна команда, аварійно-технічна, санітарна ланки, пункт видачі ЗІЗ та інші працівники. 

Було перевірено готовність добровільної пожежної команди, а після проведеного інструктажу з питань пожежної безпеки, персонал підприємства потренувався у використанні вогнегасників.

Добрі знання та навички показали санітарна ланка при наданні долікарської допомоги уявним постраждалим та аварійно-технічна ланка при відпрацюванні прийомів відновлювання виробництва.

По завершенню навчання, Володимир ГУСЄВ надав цінну інформацію щодо дій персоналу при надзвичайних ситуаціях воєнного часу.

Спеціальне об’єктове навчання показало, що персонал ТОВ «ЗОЛОЧІВ ІНВЕСТ» м. Знам’янка, сили цивільного захисту підприємства готові діяти в умовах надзвичайних ситуацій. 

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

 

 

20230605-093415-min.jpg

20230605-094802-1-min.jpg

p6303659-min.JPG

20230605-094802-2-min.jpg

Схожі матеріали