Контраст
Шрифт

На Кіровоградщині для учнів карлівської школи організували урок безпеки

clock
01.02.2023 16:08

1 лютого спеціалістів Служби порятунку приймали у Соколівській територіальній громаді Кропивницького району. Там власними зусиллями у Карлівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в укритті створили клас безпеки. І сьогодні на базі цього класу безпеки освітяни організували зустріч учнів з рятувальниками.

Заняття розпочали традиційно з розповіді про безпеку у побуті. Учасникам заходу нагадали правила пожежної безпеки та дії у разі виникнення займання у приміщенні. Разом з фахівцями у галузі безпеки діти спробували запалювати свічки та дізналися, як користуватися ними безпечно. Під час бесіди та на конкретних прикладах дітям вкотре доводили, наскільки небезпечно залишати без догляду джерела відкритого вогню А ще надали поради щодо безпечного користування пічним опаленням, що і до сьогодні досить актуально для сільської місцевості. 

А тему мінної безпеки допомогли розкрити яскраві наочні матеріали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), співпраця з яким дозволила вивести на якісно новий рівень діяльність з навчання населення, зокрема дітей, питанням безпеки, в тому числі і в умовах воєнного стану. Фахівці  закликали учасників заходу не ігнорувати простих правил поводження з незнайомими предметами, аби притаманна юним дослідникам цікавість не призвела до небажаних наслідків.

Не розгубитися та убезпечити себе і оточуючих, коли лунають сигнали повітряної тривоги, допоможе чітко засвоєний порядок дій у таких випадках. І під час підсумкового опитування школярі показали свою обізнаність з цього питання,  а також довели, що готові до свідомого та відповідального ставлення до власної безпеки.

Насамкінець зустрічі дітям запропонували нескладні техніки психологічного розвантаження, що дало змогу після зосередженості й напруженої розумової діяльності дати відпочинок нервовій системі та внести трішки позитиву і безпосередності у спілкування.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

dsc-8427.JPG

dsc-8492.JPG

dsc-8501.JPG

dsc-8519.JPG

dsc-8588.JPG

dsc-8606.JPG

dsc-8627.JPG

dsc-8638.JPG

Схожі матеріали