Контраст
Шрифт

Кропивницькі рятувальники провели урок безпеки в Академічній гімназії

clock
31.01.2023 14:45

На сьогодні уроки безпеки стали обов’язковою частиною шкільної освіти, адже формування базових навичок самозахисту у нестандартних ситуаціях, розвиток умінь швидко реагувати на потенційні ризики та безпомилково діяти в умовах загроз різного характеру - це потреба часу.

А як побудувати таке заняття, щоб засвоєний матеріал став справжнім надбанням для здобувачів освіти, найкраще знають фахівці Служби порятунку. Тож, рятувальники завжди охоче долучаються до проведення заходів з безпеки в освітніх установах.

31 січня працівники Головного управління ДСНС у Кіровоградській області провели урок безпеки для учнів початкових класів Академічної гімназії м. Кропивницького. 

З огляду на свідомий вік слухачів, захід розпочали з теоретичної частини. У першу чергу, фахівці зробили акцент на правилах поведінки у побуті, нагадали про заходи безпеки при користуванні джерелами відкритого вогню та порядок дій у разі виникнення пожежі у приміщенні. Також закликали присутніх не ігнорувати сповіщень про повітряну тривогу, щоразу спускатися в укриття та перебувати там, доки не мине небезпека. 

Невід’ємною складовою такого заняття є розповідь про основи мінної безпеки. Тож, із використанням друкованої продукції від Дитячого фонду ООН (UNICEF) та інших наочних матеріалів учасники заходу мали змогу познайомитися із сучасними зразками вибухонебезпечних предметів та дізнатися, що треба робити у разі їх знаходження.

Практична частина заняття завжди викликає дуже багато вражень у слухачів. Та кожного разу малеча не втомлює дивувати організаторів своєю допитливістю та нестандартними рішеннями при розв’язанні ребусів і загадок з питань безпечної життєдіяльності.

А під час рухливої гри-розминки разом з психологом Головного управління діти вчилися нескладним прийомам розвантаження нервової системи, які дозволяють зняти накопичене напруження та відновити сили для подальшої роботи. 

Так, цього дня спільними зусиллями рятувальників і освітян вдалося влаштувати для малечі захід, що надав їм заряд позитиву та допоміг озброїтися міцними знаннями у сфері безпеки.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

dsc-8119.JPG

dsc-8188.JPG

dsc-8214.JPG

dsc-8217.JPG

dsc-8248.JPG

dsc-8319.JPG

dsc-8363.JPG

Схожі матеріали