Контраст
Шрифт

Кропивницькі рятувальники організували корисне дозвілля для малечі спільно з UNICEF

clock
03.02.2023 11:59

На Кіровоградщині співпраця Служби порятунку з Дитячим фондом ООН (UNICEF) дала поштовх для організації корисного дозвілля для юних кропивничан на базі мобільних точок «Спільно», організованих в рамках гуманітарної місії на території області 

Так, 2 лютого в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості за участі працівників Головного управління ДСНС в області відбулося заняття з питань безпеки для постійних відвідувачів центру. 

Цього вечора рятувальники активно залучали учасників заходу до навчання у формі гри, організувавши для них справжній квест. Діти із задоволенням розв’язували  ребуси та загадки, разом із фахівцем у галузі безпеки шукали відповіді на питання, як правильно поводитися у тій чи іншій ситуації, аби уберегтися від небезпеки. Разом пригадали правила пожежної та мінної безпеки та повторили дії за сигналом повітряної тривоги. Із заплющеними очима відгадували корисні та небезпечні предмети, давали їм характеристику та з’ясовували, як користуватися ними безпечно. 

В рухливих іграх діти із задоволенням проявляли спритність та активно долучалися до виконання запропонованих методик психологічного розвантаження. 

Захід, як і завжди, пройшов в атмосфері довіри, тепла та емоційного піднесення.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

 

dsc-9454.JPG

dsc-9461.JPG

dsc-9463.JPG

dsc-9467.JPG

dsc-9490.JPG

dsc-9534.JPG

dsc-9564.JPG

dsc-9580.JPG

Схожі матеріали