Контраст
Шрифт

Герої ДСНС України

clock
26.07.2022 14:52

Піротехніки ДСНС скромні, мовчазні, зосереджені, не мають права на помилку. Щодня ходять по лезу ножа, ризикуючи власним життям. Один із героїв - Олександр Павленко – керівник піротехнічного розрахунку Головного управління ДСНС України у Житомирській області

                                                                                                


                                       Рятувальник Іван Мариць з перших днів війни ліквідовував наслідки надзвичайних подій                                              

                                                 


Київська область: нагороджено працівників ДСНС, які залучалися для проведення робіт з очищення від вибухонебезпечних предметів населених пунктів і територій


Протягом тривалого часу будуть проводитися  роботи щодо очищення територій населених пунктів, об’єктів критичної інфраструктури та життєдіяльності у межах Київської області, які були забруднені вибухонебезпечними предметами внаслідок вторгнення збройних сил російської федерації в Україну. Підрозділи ДСНС спільно із місцевими органами влади Щоденно залучаються для виконання заходів із гуманітарного розмінування та забезпечення безпеки населення у населених пунктах, які зазнали обстрілів та перебували під окупацією.

 

Підрозділами ДСНС у надзвичайно важких та небезпечних умовах було очищено від вибухонебезпечних предметів 12 тис. 392 гектари територій, при цьому виявлено, вилучено та транспортовано 33 тис. 461 вибухонебезпечний предмет.

Завдяки чітким та професійним діям працівників ДСНС не допущено людських жертв та у максимально короткий термін було проведено відновлювальні роботи на об’єктах та мережах життєзабезпечення, в результаті чого місцеве населення поступово повертається до місць проживання.

Так, Заступник Голови ДСНС України Дмитро  Бондар  нагородив осіб рядового і начальницького складу Головного Управління ДСНС України у Київській, Луганській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано - Франківській областей, перший та другий Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України.

До нагород було представлено особовий склад, який безперервно залучається до виконання робіт за призначенням.


Перший заступник Голови ДСНС України вручив нагороди рятувальникам Одещини


Працюючи в надскладних умовах сьогодення, рятувальники продовжують проявляти мужність та професіоналізм у боротьбі з підступним ворогом. Приємно, що така нелегка праця належно оцінюється керівництвом ДСНС.

Сьогодні до Одеськоі області завітав Перший заступник Голови ДСНС Максим Грицаєнко, який вручив кращим рятувальникам Подільського району та 3 Спеціального центру швидкого реагування с. Жеребкове відомчі відзнаки, грамоти та подарунки.

 

 

 


Денис Монастирський вручив державні нагороди та відомчі відзнаки працівникам системи МВС


11 травня міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський Вручив державні нагороди групі офіцерів Національної поліції та ДСНС.

Міністр відзначив внесок кожного з присутніх у захисті суверенітету та Незалежності України.

«Переконаний, що спільними зусиллями наша перемога наближається з кожним днем! Хочу від імені президента України, українського Уряду та від себе особисто подякувати вам за вашу службу протягом війни, адже сьогоднішні нагороди – це відзнака за окремий вчинок, проте кожен докладав максимум зусиль протягом усіх 77 діб протидії агресорові! Сьогодні ми є свідками, коли працівники системи МВС, які відповідно до міжнародних конвенцій є не комбатантами, продовжують виконувати свої професійні обов’язки навіть в умовах надмірних з огляду на загрози власному життю. І завдяки цьому звільнена територія України з кожним днем збільшується», - зазначив міністр МВС.

За мужність і героїзм виявлені під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, захисті державного суверенітету та територіальної цілісності держави указами президента України  та наказами міністра внутрішніх справ України нагороджено:

орденом «За мужність» ІІІ ступеня:

- полковника служби цивільного захисту Юрія Сухомлина, начальника оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у місті Києві;

- підполковника поліції Андрія Чалого, заступника начальника сектору районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області;

- майора служби цивільного захисту Артура Моркотенка, начальника частини Головного управління ДСНС України у місті Києві;

- майора служби цивільного захисту Дениса Новікова, начальника державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у місті Києві;

- капітана служби цивільного захисту Валентина Дробота, начальника караулу Головного управління ДСНС України у місті Києві;

- прапорщика служби цивільного захисту Владислава Лазарка, командира відділення Головного управління ДСНС України у місті Києві.

відзнакою Міністерства внутрішніх справ «Вогнепальна зброя»:

- підполковника поліції Володимира Куща, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України;

- підполковника поліції Михайла Оверчука, начальника відділу Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, 

- майора поліції Володимира Кравчука, старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України; 

- майора поліції Олега Тарасенка, професора кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ; 

капітана поліції Олександра Шияна, головного оперуповноваженого-інспектора Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України


Денис Монастирський нагородив рятувальників за високий професіоналізм та врятовані життя


Сьогодні, 28 грудня, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вручив відомчі заохочувальні відзнаки – нагрудні знаки «За відвагу в службі», рятувальникам 13-ї та 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, які 24 грудня врятували життя трьох громадян. 

Так, капітан служби цивільного захисту Євгеній Вдовиченко та старший прапорщик Юрій Вітер врятували двох людей, які опинилися у вогняній пасці у квартирі житлового будинку на 4-му поверсі на вул. Закревського. Рятувальники оперативно прибули на місце події та визволили  потерпілих із палаючої квартири, після чого передали бригаді швидкої медичної допомоги.

Своєю чергою, того ж дня сержант служби цивільного захисту Олександр Грабовський врятував жінку, яка перебувала у крижаній воді на озері Тельбін у Дніпровському районі. Боєць ДСНС оперативно дістався до громадянки, яка тонула, та за допомогою рятувальної мотузки доставив її до берега, після чого передав медикам. 

Завдяки високій професійній майстерності, добрій фізичній і тактичній підготовці рятувальників врятовано життя трьох людей. І це тільки в столиці. На жаль, випадки, коли громадяни потрапляють у смертельну небезпеку, трапляються щодня у різних куточках нашої країни. 

Міністр внутрішніх справ подякував рятувальникам за віддану службу та зазначив, що, на жаль, у зимовий період багато людей гине на воді через те, що не думають про наслідки. Денис Монастирський наголосив, що роль держави, а саме ДСНС – проводити профілактичні заходи та рятувати людей, які опинилися в таких ситуаціях.

«Сьогодні ми зібралися, щоб відзначити людей, які рятують життя. Кадри порятунку облетіли вже всю країну. Від усього колективу МВС, від Уряду, дякую вам за професійну та самовіддану роботу, яку ви виконуєте щодня вже багато років», - сказав очільник МВС. 

Пишаємося нашими рятувальниками та дякуємо за мужність, відвагу та щоденну самопожертву! 


Денис Монастирський нагородив фахівця ДСНС, який врятував дитину під час пожежі

Сьогодні міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив нагрудний знак "За відвагу в службі" полковнику цивільного захисту Олександру Гвоздику.

Рятувальнику, який віддав свою кисневу маску дитині і врятував її.

"Це справжній приклад мужності. Хоч Олександр каже, що себе героєм і не вважає, та для суспільства, для сім'ї, яку він врятував, переконаний, став справжнім героєм. Адже жертвувати своїм життям заради інших - це уособлення відважності. І таких в нашій країні рятівників є в кожному місті, в кожному селищі. Всі їхні мужні вчинки мають бути помічені та гідно оцінені і суспільством і керівництвом", - сказав очільник правоохоронного відомства. 

Нагадаємо, 22 листопада об 11:03 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на пр-ті Перемоги, 67-А, що у Святошинському районі столиці.

До місця виклику відразу ж було направлено рятувальників із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. Як виявилося у 16-поверховому житловому будинку сталося загоряння електрощитових з 5-го по 16-й поверхи. Не гаючи часу, вогнеборці відразу ж приступили до евакуації мешканців та гасіння пожежі.

Об 11:59 пожежу бійці локалізували, а о 12:07 - ліквідували. З верхніх поверхів, а також з ліфта евакуйовано 31 людину, з них 1 дитину. 

На місці пожежі працювало 11 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 35 фахівців підрозділів Головного управління ДСНС України у м. Києві. 

Схожі матеріали