Консультаційний центр

 КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

001.jpg

 

З метою організації, розвитку і поширення системи інформування та консультування населення з питань реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, профілактики травматизму невиробничого характеру, державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки  в Головному управлінні ДСНС України у Кіровоградській області працює Консультаційний центр.

 

 

Адреса: м.Кропивницький, вул. Шевченка, 3 (будівля аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС в області)

Як добратись: тролейбус № 7, автобус №№ 103, 111, 46, маршрутне таксі №№ 112, 21 до зупинки "Дитяча бібліотека ім. Т.Г. Шевченка"

Телефон: (0522) 32-08-72 

Електронна адреса: [email protected]

Графік роботи:

Понеділок - четвер: з 09:00 до 18:15 

П'ятниця: з 09:00 до 17:00 

Обідня перерва: з 13:00 до 14:00

 

Основні завдання Консультаційного центру:

  • надання кваліфікованої інформаційної допомоги (довідкової, науково-методичної тощо);
  • забезпечення населення своєчасною, достовірною та повною інформацією про діяльність Головного управління;
  • забезпечення якості та доступності адміністративних послуг для громадян участь у формуванні громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки;
  • надання інформації населенню щодо прав та обов'язків громадян України у сфері цивільного захисту;
  • інформаційно-просвітницька робота серед населення для запобігання виникненню та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій.

 

УВАГА! Вхід до Консультаційного центру та прийом громадян здійснюється за дотриманням масочного режиму, з урахуванням вимог Постанови КМУ №1236 від 9 грудня 2020 року "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2"

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР