Контраст
Шрифт

Ґендерна політика

З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW), Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.

Наразі ДСНС напрацьовує свою дорожню карту у широкому в запровадженні ґендерної політики у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, здійснюються заходи щодо інтеграції ґендерної тематики в навчальну програму відомчих навчальних закладів.  

 


Події та заходи


Жіноче обличчя Служби порятунку


Національне законодавство з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в системі ДСНС та питань безбар'єрності


Інформаційна пам`ятка щодо запобігання випадкам дискримінації членами комісій, що функціонують в органах системи Міністерства внутрішніх справ України


Безбар'єрність


Якщо ви стали жертвою ґендерно зумовленого насильства (сексуальних домагань та дискримінації на робочому місці) повідомте до Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області за номером телефону: +38 (0522) 32-25-02 або напишіть на електронну скриньку: [email protected].


 

"В Державній службі України з надзвичайних ситуацій є місце для кожного..."