З метою розширення прав і можливостей жінок, а також зміцнення їхньої ролі у процесі здійснення національних реформ, за підтримки громадянського суспільства Служба порятунку забезпечує виконання зобов'язань щодо гендерної рівності, зокрема Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації (CEDAW), Пекінської платформи дій, а також резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»
Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності є одним з пріоритетів ДСНС. Адже імплементація таких офіційних актів, як Резолюція ООН 1325 - це не лише про жінок, а й про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного.
Наразі ДСНС напрацьовує свою дорожню карту у широкому в запровадженні ґендерної політики у всіх сферах своєї діяльності. Зокрема, здійснюються заходи щодо інтеграції ґендерної тематики в навчальну програму відомчих навчальних закладів.
Жіноче обличчя Служби порятунку
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ’ЯТКА щодо протидії та недопущення випадків домашнього насильства
Якщо ви стали жертвою ґендерно зумовленого насильства (сексуальних домагань та дискримінації на робочому місці) повідомте до Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області за номером телефону: +38 (0522) 32-25-02 або напишіть на електронну скриньку: [email protected].
"В Державній службі України з надзвичайних ситуацій є місце для кожного..."