ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬЗапобігання корупціїЗворотній зв'язок
 Версія для друку

Зворотній зв'язок

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою:  25015 м. Кропивницький вул. Пашутінська 1, звернутися з електронним листом на адресу

[email protected], або за телефоном (0522) 22-05-42 (тел., факс).

 

Запобігання провопорушенням

Підвищення довіри та авторитету служби цивільного захисту серед населення є одним із найважливіших пріоритетів в діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій. Тому на будь-які факти протиправних дій з боку співробітників У ДСНС України у Кіровоградській області керівництво Управління спільно з іншими зацікавленими службами реагує жорстко та принципово.

Контроль за дотриманням законності покладено на сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління. Зокрема, працівниками СПЗ та ВК постійно здійснюються раптові перевірки діяльності міськрайвідділів та галузевих служб У ДСНС в області. У разі виявлення недоліків у роботі та протиправних дій негайно вживаються заходи щодо їх усунення, а винних притягують до відповідальності.

На сектор покладено забезпечення реалізації державної політики в сфері завдань, спрямованих на профілактику проявів корупції, хабарництва, зловживань службовим становищем особовим складом, пов’язаних з виконанням їх службових обов’язків. Здійснення у співпраці з правоохоронними органами заходів спрямованих на профілактику та попередження корупційних дій, хабарництва та інших правопорушень, забезпечення всебічної й об’єктивної їх перевірки, внесення пропозицій щодо реагування на них.

Сектор є самостійним структурним підрозділом У ДСНС України у Кіровоградській області, підзвітний керівникові У ДСНС України в області та підзвітний і підконтрольний начальнику відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України.

Основна увага підрозділу приділяється організації та проведенню профілактичної роботи серед працівників підрозділів служби цивільного захисту області з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших правопорушень, пов'язаних з корупцією, а також порушень вимог чинного законодавства України.

Одним з основних пріоритетних напрямків у подоланні такого суспільно небезпечного явища, як корупція, є робота з громадськістю. Тому пересічні громадяни, підприємці та представники громадських об'єднань мають усвідомлювати, що запобігти та протидіяти корупції можливо тільки спільними зусиллями.

За усіма зверненнями громадян, навіть анонімними, що надходили на телефони довіри Управління ДСНС та СПЗ та ВК Управління ДСНС України у області щодо неправомірних дій з боку співробітників підпорядкованих підрозділів, було проведено ретельні перевірки, заявникам надано відповіді.

Подолання корупції в суспільстві залежить насамперед від усіх нас, тому про всі відомі випадки хабарництва та інші корупційні діяння серед співробітників та працівників підрозділів У ДСНС України в області, просимо повідомляти у сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління та на телефон довіри. Конфіденційність та анонімність повідомлень гарантована.

Телефон довіри У ДСНС України у Кіровоградській області – (код 0522) 22-98-52

Телефон «гарячої лінії» - (код 0522) 22-06-85

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції - (код 0522) 22-05-42 (тел., факс) 

    Твіт