ГоловнаПро корупцію14 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Інформація для кандидатів на службу цивільного захисту

Опубліковано: 14.05.2019, 09:45

Чинним антикорупційним законодавством передбачено певні вимоги фінансового контролю для осіб, які є кандидатами на посади начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту.

Так, у відповідності до норм частини 3 статті 45 Закону України “Про запобігання корупції” (далі — Закон), особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у пункті 1, підпункті “а” пункту 2 частини 1 статті 3 Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Декларація), за минулий рік.

Таким чином, громадянин України, який подав відповідну письмову заяву про вступ на службу цивільного захисту на посаду начальницького складу (далі — Заява), з дня подання Заяви, набуває статусу кандидата на вказану посаду. І у період часу з дня подання Заяви до дня призначення на вказану у Заяві посаду, такий громадянин має обов'язок подати Декларацію типу “кандидата на посаду” за минулий рік. А саме: звітним періодом для декларанта буде рік (з 01 січня по 31 грудня включно), що передує року подання Заяви. 

У відповідності до норм частини 1 статті 45 Закону, Декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК). 

Законом визначено, що подані Декларації включаються до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що формується та ведеться НАЗК.

Також, НАЗК забезпечує відкритий цілодобовий доступ до вказаного  державного реєстру на своєму офіційному веб-сайті.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції


   
Про корупцію
24 Липня16:40 Керівників підпорядкованих підрозділів поінформовано про стан роботи щодо запобігання корупції в Управлінні ДСНС в області
Про корупцію