ГоловнаПро корупцію20 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Олександрія: для особового складу 2-го ДПРЗ було проведене заняття щодо запобігання фінансовим правопорушенням

Опубліковано: 20.02.2019, 16:06

20 лютого співробітниками сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Кіровоградській області проведено планове виїзне заняття з особовим складом підрозділів 2-го ДПРЗ У ДСНС України у Кіровоградській області м. Олександрії, спрямоване на запобігання правопорушенням, пов'язаним з корупцією, у сфері фінансового контролю.

У ході заняття роз’яснено статті розділу «Фінансовий контроль» Закону України «Про запобігання корупції» та детально розглянуто механізми практичного виконання вимог фінансового контролю стосовно підготовки та подачі суб'єктами декларування підрозділів Управління щорічних електронних декларацій за 2018 рік, а також повідомлень, передбачених статтею 52 вказаного Закону.

Присутнім також надано роз'яснення щодо видів відповідальності за несвоєчасне та недостовірне заповнення електронних декларацій, передбачених чинним законодавством. Крім того, співробітниками сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління надано групові та індивідуальні консультації особовому складу Олександрійського гарнізону.

 

Прес-служба У ДСНС в області

IMG_0046.jpgIMG_0050.jpg


   
Про корупцію
24 Липня16:40 Керівників підпорядкованих підрозділів поінформовано про стан роботи щодо запобігання корупції в Управлінні ДСНС в області
Про корупцію