ГоловнаОстанні новини23 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані

Опубліковано: 23.10.2021, 08:58

21 жовтня в режимі відеоконференції відбулася зустріч Голови ДСНС Миколи Чечоткіна, заступника Голови Служби Руслана Білошицького та представників апарату ДСНС із Координаторкою системи Організації Об’єднаних Націй в Україні пані Оснат Лубрані та представниками Агентства ЄС зі зменшення ризику катастроф (DRR). У ході зустрічі сторони обговорили питання співробітництва щодо  удосконалення системи управління ризиками катастроф в Україні.

Так, Микола Чечоткін поінформував учасників відеоконференції про те, що органи державної влади в Україні приділяють особливу увагу питанням запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та зменшення їх наслідків. Він зазначив, що Урядом України щороку складається план основних заходів у сфері цивільного захисту, який містить конкретні завдання і заходи для центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування: «У всіх регіонах України складаються регіональні програми, які містять заходи щодо запобігання, усунення та зменшення ризиків надзвичайних ситуацій», - сказав Голова ДСНС.

Сторони наголосили на тому, що в Україні, як і в інших державах, одним із викликів, на фоні прогресуючих змін клімату, відмічається значне загострення ситуації з пожежами в екосистемах. Вони набувають глобального характеру і відповідні служби мають адекватно реагувати та постійно вдосконалюватися для того, щоб зменшити негативний вплив цієї загрози на життєдіяльність населення та галузі економіки.

«Ми не залишаємося осторонь, коли йдеться про допомогу у подоланні гострих проблем, пов’язаних з пожежами в екосистемах. Зокрема, у цьому році наша країна надавала допомогу у гасінні лісових пожеж у Турецькій та Грецькій Республіках, де працювали рятувальники ДСНС, пожежні літаки та гелікоптери», - зауважив Микола Чечоткін.

У свою чергу, пані Лубрані підкреслила, що обов’язково згадає про цей факт під час своєї доповіді в рамках відзначення Міжнародного дня Організації Об'єднаних Націй 24 жовтня.

Обговоривши важливі безпекові питання, представники ДСНС підтвердили готовність розглянути питання імплементації заходів, запропонованих представниками Агентства ЄС зі зменшення ризику катастроф (DRR) у своїй роботі, а також підтримали пропозицію участі українського представництва у Європейському Форумі зменшення ризику, який відбудеться 24-26 листопада у Португалії.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 


   
Останні новини
4 Грудня12:51 Увага! Попередження про туман на Кіровоградщині
4 Грудня09:04 ДСНС: головне за тиждень
4 Грудня08:07 Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час походу у гори
4 Грудня08:06 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
4 Грудня08:06 Психолог ГУ ДСНС у Кіровоградській області провела тренінг для співробітників
4 Грудня08:05 Кропивницькі спортсмени-рятувальники вибороли третє місце у змаганнях з панкратіону
4 Грудня08:05 На засіданні комісії ТЕБ та НС рятувальники доповіли про заходи щодо запобігання загибелі та травмування людей під час пожеж у приватному житловому секторі
4 Грудня08:04 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
4 Грудня08:00 На Кіровоградщині рятувальники проводять інформаційну кампанію «Ми вакциновані!» (ВІДЕО)
3 Грудня14:12 Увага! Попередження про ожеледицю на Кіровоградщині
3 Грудня08:10 Свою роботу розпочав офіційний портал добровільної та місцевої пожежної охорони
3 Грудня07:00 Увага! Попередження про сильний вітер на Кіровоградщині
2 Грудня15:25 У Кропивницькому рятувальники спілкувалися з ліцеїстами на теми безпечної життєдіяльності
2 Грудня12:58 Кропивницький район: рятувальники застерегли жителів села Веселівка від необережного поводження з вогнем
2 Грудня10:25 Реалізація пріоритетного напряму розвитку ДСНС щодо нульової толерантності до корупції
Останні новини