ГоловнаОстанні новини17 Лютого, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники навчають дітей як уникнути небезпеки

Опубліковано: 17.02.2020, 09:00

З метою виховання у дітей дбайливого ставлення для власної безпеки та профілактики надзвичайних подій, за участю молодого покоління, рятувальники влаштовують різноманітні тематичні заходи в освітніх закладах України та запрошують дітей на цікаві екскурсії до пожежних частин.

Так, 13 лютого рятувальники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області завітали до учнів Покровського Комунального закладу «Навчального виховного об’єднання» з метою роз’яснити та навчити дітей елементарним правилам безпечної поведінки, невідкладним діям при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру та заходам по їх попередженню. Фахівці ДСНС попередили про небезпеку, яку можуть містити у собі різні підозрілі предмети, зокрема, залишені без нагляду сумки, коробки тощо. Рятувальники наголосили: при виявлені вибухонебезпечних або підозрілих предметів необхідно негайно сповістити про це за телефонними номерами «101» або «102».

На Сумщині 14 лютого рятувальники провели роз’яснювальну бесіду з учнями місцевої школи в с. Коровинці Недригайлівського району. Дітям роз’яснили основні вимоги пожежної безпеки в побуті: при експлуатації пічного опалення, користуванні електрообігрівальними приладами. Також нагадали про алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу було зосереджено на порядку дій при виникненні пожежі.

На Вінниччині рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №35 м. Ямпіль провели пізнавальний захід для вихованців дошкільного навчального закладу №3. Цей день для діток пройшов цікаво та пізнавально. За переконанням вихователів, подібні заходи дають змогу в цікавій та доступній формі пояснити дітям основи безпеки життєдіяльності та виховати в них культуру безпечної поведінки.

Учням Герцаївської ЗОШ та дошкільнятам Горбівського садочку «Пролісок» пощастило відвідати пожежну частину, що у м. Герца Чернівецької області.

У свою чергу, фахівці Служби порятунку Полтавщини провели профілактичний захід для працівників та вихованців комунального закладу «Центр Соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради. На початку заходу полтавські рятувальники ознайомили присутніх зі специфікою своєї роботи. Вогнеборці продемонстрували пожежний автомобіль, спеціальне обладнання та захисне спорядження. Рятувальники розповіли тактико-технічні характеристики та надали можливість усім бажаючим одягти окремі елементи бойового спорядження. Психолог обласного управління ДСНС Леся Перепадченко долучилася до навчання психологічній безпеці дітей, провівши цікаву вікторину та пізнавальні інтерактивні вправи, де в ігровій формі вчилися долати тривогу та страх ,адже гра допомагає дітям краще усвідомити практичні навички. Наостанок, рятувальники вручили працівникам Центру соціально-психологічної реабілітації дітей тематичні листівки для оновлення куточку безпеки в закладі.

Загалом, протягом цього тижня пізнавальні заходи відбулися по всій території України.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
8 Квітня17:52 На Кіровоградщині рятувальники надають допомогу по дезінфекції місць, небезпечних щодо ймовірності поширення COVID-19
8 Квітня17:01 Зведений підрозділ кіровоградського гарнізону допомагає долати масштабну лісову пожежу на Житомирщині
8 Квітня10:29 Україна передала Італії гуманітарну допомогу для боротьби із коронавірусом (ВІДЕО)
8 Квітня09:44 У оперативне розпорядження кіровоградського гарнізону надійшов новий автомобіль САРМ-С
8 Квітня09:00 Триває ліквідація лісової пожежі у Зоні відчуження безумовного (обов’язкового) відселення (станом на 7:00 8 квітня) ВІДЕО
8 Квітня08:37 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
8 Квітня08:33 На Кіровоградщині рятувальники надають допомогу по дезінфекції місць, небезпечних щодо ймовірності поширення COVID-19
8 Квітня08:21 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 10 тисяч вибухонебезпечних предметів
8 Квітня08:00 Увага! Заморозки на поверхні ґрунту
7 Квітня14:33 Служба порятунку Кіровоградщини нагадує: піротехніка – небезпечна розвага!
7 Квітня08:21 Зведений підрозділ кіровоградського гарнізону вирушив на допомогу по гасінню лісової пожежі на Житомирщині
7 Квітня08:00 На Кіровоградщині рятувальники надають допомогу по здійсненню дезінфекційних заходів
6 Квітня17:25 На Кіровоградщині рятувальники беруть участь у інспектуваннях щодо дотримання протиепідемічних заходів
6 Квітня12:32 Для боротьби із поширенням коронавірусу на Кіровоградщині черкаська компанія "UKRAVIT" передала рятувальникам 100 л дезрозчину
6 Квітня09:59 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 14 осіб та ліквідували 5 тис. 633 пожежі
Останні новини