ГоловнаОстанні новини14 Червня, 2019р.
 Версія для друку

В Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск молодих фахівців 2019 року

Опубліковано: 14.06.2019, 13:14

14 червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск молодих фахівців 2019 року, які поповнили лави Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 280 курсантів та студентів отримали дипломи про вищу освіту, 29 з них – з відзнакою. 151 «новоспечений» лейтенант продовжить свою службову діяльність у підрозділах ДСНС.

На урочистостях у Харкові були присутні заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв, начальник східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Андрій Ігнатьєв, представники керівництва Харківської обласної держадміністрації, Харківської міської ради ради, Департаменту науки і освіти Харківської ОДА, представники громадськості, духовенства, а також ветерани і батьки.

Від імені Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна, Руслан Білошицький привітав випускників та зазначив, що здобута професія рятувальника віднині зобов’язує молодих офіцерів бути готовими за будь-яких обставин прийти на допомогу постраждалим від надзвичайних ситуацій та врятувати найцінніше – життя людини. "Пам’ятайте, що чесність, порядність і високий професіоналізм – найважливіші риси кожного працівника Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Сьогодні довіра українців до ДСНС — одна із найвищих серед усіх державних інституцій. Щодня багато людей з надією вдивляються в очі рятувальників в очікуванні допомоги. Довіра і повага громадян – це найвища оцінка нашої роботи...", - сказав він.

Із напутніми побажаннями до молодих офіцерів звернувся ректор університету Володимир Садковий. Зокрема, він зазначив, що науково-педагогічні працівники навчального закладу доклали всіх зусиль, аби майбутні спеціалісти скористалися здобутими знаннями у професійній діяльності, щоби кожен із них відчував власну спроможність застосовувати свої вміння для вирішення практичних завдань у складі підрозділів ДСНС.

Молоді фахівці запевнили, що з честю та гідністю будуть нести високе звання Випускника Національного університету цивільного захисту України. Вони подякували керівництву та персоналу вишу за постійну увагу, підтримку та турботу, дали урочисту клятву вірності та відданості Українському народові й обраній професії.

За доброю традицією, православний священик окропив святою водою уже фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Вітали присутніх творчі колективі НУЦЗУ: вокальний “Аніма” та танцювальний “Флейм”, супроводжував захід духовий оркестр університету.

Завершилася церемонія випуску проходженням урочистим маршем особового складу університету.

dsc_5037-web.jpg

dsc_5136-web.jpg

dsc_5170-web.jpg

dsc_5274-web.jpg

 


   
Останні новини
25 Червня10:08 Рятувальники ДСНС дбають про збереження врожаю
25 Червня09:35 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні, Києву та Київській області
25 Червня09:33 Рятувальники ДСНС продовжують відновлювати житлові будинки, що постраждали в результаті обстрілів на Донеччині
25 Червня08:50 Увага! Попередження про грози по країні
24 Червня16:12 Увага! Штормове попередження!
24 Червня10:25 Упродовж вихідних на водоймах країни загинули 42 людини!
24 Червня08:48 У Львові завершились «Всеукраїнські змагання – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019»
23 Червня15:46 Увага! Штормове попередження!
23 Червня12:01 Найсильніші пожежні-рятувальники зі всієї країни змагаються за Кубок Львова 2019
23 Червня08:33 На Рівненщині пройшли перші в Україні навчання “Rescue Days Ukraine 2019” (відео)
23 Червня08:29 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
22 Червня12:18 Кіровоградська область: рятувальники продовжують нагадувати громадянам, що відпочинок біля води має бути за правилами
22 Червня11:26 У Кропивницькому рятувальники вшанували пам'ять жертв Другої світової війни
22 Червня08:58 В Україну прибув перший в цьому році гелікоптер Н225 для системи авіабезпеки МВС (ВІДЕО)
22 Червня08:53 ПАМ’ЯТКА про заходи пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці
Останні новини