ГоловнаОстанні новини14 Червня, 2019р.
 Версія для друку

В Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск молодих фахівців 2019 року

Опубліковано: 14.06.2019, 13:14

14 червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск молодих фахівців 2019 року, які поповнили лави Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 280 курсантів та студентів отримали дипломи про вищу освіту, 29 з них – з відзнакою. 151 «новоспечений» лейтенант продовжить свою службову діяльність у підрозділах ДСНС.

На урочистостях у Харкові були присутні заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв, начальник східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Андрій Ігнатьєв, представники керівництва Харківської обласної держадміністрації, Харківської міської ради ради, Департаменту науки і освіти Харківської ОДА, представники громадськості, духовенства, а також ветерани і батьки.

Від імені Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна, Руслан Білошицький привітав випускників та зазначив, що здобута професія рятувальника віднині зобов’язує молодих офіцерів бути готовими за будь-яких обставин прийти на допомогу постраждалим від надзвичайних ситуацій та врятувати найцінніше – життя людини. "Пам’ятайте, що чесність, порядність і високий професіоналізм – найважливіші риси кожного працівника Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Сьогодні довіра українців до ДСНС — одна із найвищих серед усіх державних інституцій. Щодня багато людей з надією вдивляються в очі рятувальників в очікуванні допомоги. Довіра і повага громадян – це найвища оцінка нашої роботи...", - сказав він.

Із напутніми побажаннями до молодих офіцерів звернувся ректор університету Володимир Садковий. Зокрема, він зазначив, що науково-педагогічні працівники навчального закладу доклали всіх зусиль, аби майбутні спеціалісти скористалися здобутими знаннями у професійній діяльності, щоби кожен із них відчував власну спроможність застосовувати свої вміння для вирішення практичних завдань у складі підрозділів ДСНС.

Молоді фахівці запевнили, що з честю та гідністю будуть нести високе звання Випускника Національного університету цивільного захисту України. Вони подякували керівництву та персоналу вишу за постійну увагу, підтримку та турботу, дали урочисту клятву вірності та відданості Українському народові й обраній професії.

За доброю традицією, православний священик окропив святою водою уже фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Вітали присутніх творчі колективі НУЦЗУ: вокальний “Аніма” та танцювальний “Флейм”, супроводжував захід духовий оркестр університету.

Завершилася церемонія випуску проходженням урочистим маршем особового складу університету.

dsc_5037-web.jpg

dsc_5136-web.jpg

dsc_5170-web.jpg

dsc_5274-web.jpg

 


   
Останні новини
19 Серпня14:19 Олександрійські рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання місць масового відпочинку громадян
19 Серпня11:53 Гайворон: рятувальники продовжують проводити з мешканцями житлового сектора профілактичні відпрацювання
19 Серпня09:40 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 76 осіб та ліквідували 1 тис. 850 пожеж
19 Серпня09:39 Надзвичайники нагадують дітям про важливість правил безпеки життєдіяльності
19 Серпня08:34 З початку 2019 року на водоймах країни потонуло 907 людей!
19 Серпня08:00 В ДСНС відбулася підсумкова зустріч із ментором Пошуково-рятувальної команди важкого класу HUSAR MRC Ukraine
16 Серпня14:26 Кіровоградська область: рятувальники пропагують безпечний відпочинок на водних об’єктах
16 Серпня11:18 Рятувальники Кіровоградщини здали кров на потребу лікування дитини
16 Серпня11:06 Новомиргород: рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання у житловому секторі
16 Серпня09:18 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
15 Серпня10:21 Рятувальники спільно з правоохоронцями та лісниками Добровеличківщини провели патрулювання місць масового відпочинку в лісі
15 Серпня10:11 У Добровеличківському районі рятувальники розповіли громадянам правила безпеки на воді
15 Серпня10:03 Рятувальники провели роз’яснювальну роботу в житловому секторі селища Добровеличківка
15 Серпня08:00 В ДСНС відбулася зустріч з делегацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні
14 Серпня10:00 У Світловодську рятувальники відпрацювали територію Ревівської затоки
Останні новини