ГоловнаОстанні новини18 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: Історія інспекторки Ілони Лосик з Чернігівщини

Опубліковано: 18.08.2018, 09:17

Ілона Лосик - провідна інспекторка Бобровицького районного відділу Управління ДСНС у Чернігівській області. Яскраві зірки гармонійно виблискують на плечах, за якими вища освіта у престижному фаховому виші – Черкаській Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. І вона єдина жінка-офіцер у своєму підрозділі. Пожежні автомобілі, сирени та вогнегасники вже давно стали невід’ємною частиною її життя.

Бути сильною і незламною її навчило життя. У 6-річному віці Ілона втратила найдорожчу людину – маму. А у батька згодом з’явилася нова родина. Всю свою турботу дівчині дарували бабуся й дідусь, які ладні були пожертвувати всім, аби хоч якось замінити батьків. Усе життя вона власним прикладом показувала, як виховувати силу волі і бути лідером, незважаючи на обставини. Виїзди на пожежі під час навчальної практики її не лякали, а робота в пожежно-рятувальній службі продовжувала вабити. І в один момент вона перетнула поріг пожежно-рятувальної частини вже не як студентка-практикантка, а як співробітниця.

«У нас чудовий колектив і начальник. Я переконана, що наш підрозділ один з найкращих в області, - з гордістю каже Ілона. - Я не буду приховувати, що перші пожежі для мене були дуже важкими. Передусім морально. Не через те, що треба було вставати по дзвінку в будь-який час, вдягатися за лічені секунди і бігти в холодну ніч. А через те, що будь-яка пожежа – це стрес для тих людей, які постраждали від неї. Вони можуть бути адекватними і не дуже, але я, як інспектор, маю бути завжди спокійною, толерантною і зваженою. Я не даю собі можливості сумніватися»

Кожного ранку, коли Ілона Лосик вдягає форму із написом «Рятувальник», її охоплює неймовірне почуття гордості за свою роботу, за її важливість, а ще за свій дружній колектив, у якому їй пощастило працювати. Дівчина переконана, що попереду у неї нові подвиги і здобутки, адже професію вона обрала за покликом серця.

«Мені хотілося б своїм прикладом надихнути людей повірити в себе і навчитися руйнувати стереотипи. Йти за своєю мрією, не зважаючи ні на що», - наголосила дівчина.

 

Більше історій про жінок у лавах ДСНС в нашому тематичному розділі: http://www.dsns.gov.ua/ua/enderna-politika.html

 

IMG_8516.JPG


   
Останні новини
26 Квітня13:12 Звернення Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
26 Квітня12:08 Дорогі жителі Кіровоградщини! Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!
26 Квітня10:51 Кропивницький: керівництво Управління взяло участь у відеоконференції ДСНС України
25 Квітня17:02 Кропивницький район: рятувальники навчали юних мешканців Катеринівки правилам безпеки
25 Квітня15:45 Рятувальники Кіровоградщини не припиняють перевіряти стан пожежної безпеки православних храмів
25 Квітня15:02 У Кропивницькому відбулось семінарське заняття з балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту
25 Квітня14:39 Кропивницькі рятувальники та медики провели практичне заняття для школярів у рамках проекту «Life safe» (Подбай про власну безпеку)
25 Квітня12:49 У Кропивницькому рятувальники та поліцейські провели спільний рейд «Не перешкоджай! Я рятую твоє життя!»
25 Квітня11:51 “В усіх регіонах організовані заходи щодо посилення пожежної та техногенної безпеки під час Великодня”, - Микола Чечоткін
25 Квітня11:47 Голова Служби Микола Чечоткін відзначив рятувальницю Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України
25 Квітня09:59 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України!
24 Квітня15:07 У Кропивницькому рятувальники спільно із знімальною групою місцевого телеканалу провели перевірки протипожежного стану церков
24 Квітня13:29 Увага! Попередження про заморозки!
24 Квітня12:15 Фахівці У ДСНС у Кіровоградській області провели семінар з правил пожежної безпеки для працівників ВАТ «Кіровоградгаз»
24 Квітня11:17 У Знам’янці рятувальники вчили громадян запобігати пожежам та іншим надзвичайним подіям
Останні новини