ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6277

Останні новини

23 Березня12:08 Рятувальники інформують про небезпеку пожеж у природних екосистемах
Щодня вогнеборці мають справу із сотнями пожеж, які виникають у природних екосистемах та відкритих територіях. В більшості випадків причиною масштабних загорянь стає людська недбалість, коли залишене без нагляду багаття або кинутий на узбіччя дороги недопалок становлять загрозу навколишньому середовищу. Такі пожежі можуть стати також і причиною знищення майна людей, адже при сильних поривах вітру вогонь у лічені хвилини перекидається на поряд розташовані споруди та будівлі.
23 Березня10:17 Увага! Попередження про посилення вітру
За інформацією обласного центру з гідрометеорології, вночі та вдень 23 березня по місту Кропивницький та по Кіровоградській області очікуються пориви вітру 15-20 м/с.
22 Березня15:57 В МВС створено оперативний міжвідомчий штаб органів системи Міністерства внутрішніх справ
В МВС створено оперативний міжвідомчий штаб органів системи Міністерства внутрішніх справ. Очолив оперативний штаб перший заступник міністра МВС Сергій Яровий. «Мета створення штабу - координація між всіма підрозділами системи МВС. Для того щоб ми розуміли, що відбувається, аналізували ситуацію в будь-якому регіоні держави і оперативно приймали рішення для реагування на ситуації», - сказав Сергій Яровий під час наради 22 березня.
22 Березня12:09 Інспекторський склад У ДСНС у Кіровоградській області проводить інструктажі з головами виборчих дільниць щодо правил пожежної безпеки
Інспекторський склад Управління ДСНС України у Кіровоградській області продовжує здійснювати заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних подій та ситуацій у приміщеннях виборчих дільниць під час виборів Президента України. Зокрема інспектори перевіряють ступінь усунення виявлених попередніми перевірками недоліків у протипожежному захисті об’єктів. А з головами та членами окружних та дільничних виборчих комісій проводяться інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки.
22 Березня11:37 Кіровоградська область: рятувальники закликають громадян відповідально ставитись до вимог пожежної безпеки
22 березня фахівці районних підрозділів пожежно-рятувальної служби області навчали правилам пожежної безпеки мешканців міст Олександрії та Благовіщенського. Учасники профілактичного відпрацювання робили наголос на небезпеці спалювання сміття під час прибирання на подвір’ї та присадибній ділянці, оскільки це не лише шкодить здоров’ю, але може призвести до пожежі будинку, завдавши значних матеріальних збитків господарям.
22 Березня10:55 Кропивницький: рятувальники здійснюють перевірки безпеки піротехнічної продукції
Управлінням ДСНС України в області періодично здійснюються перевірки характеристик піротехнічної продукції у точках продажу по місту Кропивницький та Кіровоградській області у рамках запланованих заходів державного ринкового нагляду. Так, під час таких перевірок, проведених протягом 1-го кварталу цього року, виявлено 7 петард, маркування яких не відповідає технічному регламенту, а також виявлено один піротехнічний виріб, до якого неналежно застосовано національний знак відповідності.
22 Березня09:00 УВАГА! Посилення вітру!
Увага! За інформацією обласного центру з гідрометеорології, вдень 22 березня по місту Кропивницький та по області очікуються пориви вітру 15-20 м/с.
21 Березня14:18 Вільшанка: рятувальники акцентували увагу пересічних громадян на важливих моментах
21 березня рятувальники районного підрозділу У ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу серед мешканців селища Вільшанка. Мета заходу – навчання громадян правилам пожежної безпеки у побуті. Жителям розповідали про заходи безпеки при користуванні електричними та газовими приладами, а також відкритим вогнем.
21 Березня09:45 З нагоди Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна рятувальники ДСНС влаштували надзвичайне свято для сонячних дітей
21 березня у світі відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Цього дня люди в рамках масової акції Lots of Socks традиційно одягають різні шкарпетки, чим демонструють свою солідарність із тим, хто усе життя звик привертати до себе погляди оточуючих. Також для особливих дітей влаштовують різні цікаві заходи. У Держслужбі з надзвичайних ситуацій також долучилися до флешмобу Lots of Socks, однак досить незвичним способом. Зокрема, участь у ньому взяли наші службові рятувальні собаки.
20 Березня15:18 Рятувальники провели семінар для голів і секретарів виборчих дільниць двох територіальних округів м. Кропивницький
20 березня для голів і секретарів виборчих дільниць територіальних виборчих округів № 99 та 100 м. Кропивницький було проведене семінарське заняття щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки громадян під час виборчого процесу. У ході заняття фахівець навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області розповів про правила пожежної безпеки на виборчих дільницях.
20 Березня14:33 Рятувальники Світловодська використали неформальний елемент під час роз’яснювальної роботи
20 березня працівники міськрайонного відділу У ДСНС в області спілкувались на тему безпеки з жителями м. Світловодськ. Щоб привернути більше уваги до питань безпеки, працівники Служби порятунку під час спілкування з городянами різного віку використовували спеціальний неформальний атрибут, передавали його в руки співрозмовника та просили наводити приклади з особистого життя, про те, як вони оберігають власне життя та життя своїх рідних від небезпек та дбають про благополуччя родини.
20 Березня12:12 Кропивницький: особовий склад 1 ДПРЗ, що буде чергувати на виборчих дільницях, пройшов інструктаж
20 березня особовий склад 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький, який чергуватиме на виборчих дільницях під час виборів Президента України, пройшов інструктаж щодо порядку дій на випадок виникнення надзвичайних подій чи ситуацій на виборчих дільницях. Інструктаж проходив під керівництвом першого заступника начальника Управління полковника служби цивільного захисту Олексія Родіонова.
20 Березня10:10 Особовий склад Управління ДСНС у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів відпрацювали порядок дій за сигналом «Збір-аварія»
Рятувальники мають бути постійно готові до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Задля цього в системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій регулярно проводяться тренування. 20 березня співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС в області отримали спеціальне повідомлення «Збір-аварія».
20 Березня09:38 Рятувальники закликають українців не провокувати пожежі у природних екосистемах
З настанням переважно теплої погоди люди почали активну боротьбу із господарським сміттям та сухостоєм. Така діяльність призвела до того, що різко збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах. Крім того, рятувальники вже фіксують випадки виникнення великих лісових пожеж, адже сильний вітер сприяє швидкому перекиданню вогню з підпаленого кимось на узбіччі дороги сміття.
20 Березня08:53 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 5 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Так, з початку 2019 року станом на 19 березня піротехніки ДСНС вже знищили 5 тис. 430 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 48 авіаційних бомб. Навесні кількість виявлених громадянами застарілих снарядів значно зростає, адже саме у цей період люди масово починають наводити лад на своїх земельних ділянках.
19 Березня17:11 Кропивницький: визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу художньої та декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику
19 березня в Управлінні ДСНС України у Кіровоградській області підвели підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу художньої та декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику під гаслом «Кращий пожежний – це ти, обережний». У конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 18 років, у тому числі – діти співробітників Управління та підпорядкованих підрозділів У ДСНС в області.
19 Березня12:17 Кіровоградська область: рятувальники продовжують проводити просвітницьку роботу серед населення щодо правил пожежної безпеки
Основні причини виникнення пожеж у житловому секторі – необережне поводження громадян з відкритим вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електрообігрівачів, паління у ліжку, дитячі пустощі з вогнем. Щоб попередити пожежі та випадки загибелі людей, працівники Управління ДСНС в області проводять роз’яснювальну роботу у житловому секторі. 19 березня профілактичне відпрацювання провели рятувальники районних підрозділів У ДСНС в області у м. Мала Виска та смт Смоліне.
19 Березня11:04 На Кіровоградщині тривають обстеження протипожежного та техногенного захисту виборчих дільниць
Інспекторський склад Управління ДСНС України у Кіровоградській області продовжив другу хвилю контрольних перевірок стану забезпечення протипожежного та техногенного захисту громадян під час виборів Президента України. Зокрема інспектори з’ясовують реальний стан справ із усуненням виявлених попередніми перевірками недоліків у протипожежному захисті об’єктів.
19 Березня09:28 Кропивницький: для керівників пожежно-рятувальних підрозділів проведено семінар щодо техногенної безпеки
18 березня співробітники Управління і викладачі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Кіровоградської області провели навчання з начальниками ДПРЧ – керівниками диспетчерських служб – щодо особливостей організації роботи диспетчерських служб пожежно-рятувальних підрозділів при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій та в умовах надзвичайних ситуацій, а також організації роботи розрахунково-аналітичних груп, їхніх дій у випадку виникнення надзвичайних ситуації природного та техногенного характеру.
19 Березня00:00 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 11.03 по 17.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок якої загинули 4 особи.
18 Березня15:05 Кропивницький: рятувальники продовжують навчати мешканців обласного центру правилам пожежної безпеки
18 березня у мікрорайоні вулиці Генерала Жадова у м.Кропивницький рятувальники Управління ДСНС в області провели профілактичне відпрацювання щодо запобігання пожежам та загибелі людей на них. Особливу увагу під час роз’яснювальної роботи приділили спілкуванню з пенсіонерами, школярами та молодими батьками.
18 Березня14:18 У Кропивницькому відбулась нарада щодо організації заходів із забезпечення протипожежної та техногенної безпеки громадян під час виборчого процесу
18 березня у актовій залі аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС у Кіровоградській області під керівництвом начальника Управління полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка відбулась нарада щодо забезпечення безпеки виборців під час виборів Президента України. У вступному слові Віталій Миронюк закликав кожного співробітника Управління ДСНС у Кіровоградській області відповідально поставитись до виконання покладених завдань під час виборчого процесу та не допустити жодних протиправних дій у межах наданої компетенції.
18 Березня12:16 Кропивницький: рятувальники провели гру-змагання «Безпечна мандрівка» у дитячому садочку «Калинка»
18 березня до вихованців дитячого садочка «Калинка», що у м. Кропивницький завітали рятувальники Управління ДСНС в області. З непідробною цікавістю дошкільнята брали участь у конкурсах, відповідали на запитання вікторини, відгадували загадки, приміряли протигази. Особливо сподобались малятам гра «Врятуй друга» та конкурс загадок.
17 Березня08:25 Державна служба України з надзвичайних ситуацій піклується про підростаюче покоління
Українські рятувальники продовжують проводити систематичну роботу з виховання у дітей різного віку навичок безпечної поведінки. Для цього вони влаштовують тематичні уроки з основ безпеки життєдіяльності, громадські акції, ігрові заняття з дітьми молодшого шкільного віку, а також запрошують школярів та дошкільнят на екскурсії до пожежних частин.
17 Березня08:20 Рятувальники ДСНС продовжують перевіряти виборчі дільниці на предмет безпеки
Напередодні виборів Президента України, що відбудуться наприкінці березня, рятувальники активно перевіряють стан приміщень та будівель, які плануються використовуватись у якості виборчих дільниць. Інспектори ДСНС оцінюють реальну готовність таких об'єктів до процесу волевиявлення громадян та за результатами перевірок надають керівникам об’єктів рекомендації по усуненню виявлених протипожежних недоліків, а також визначають контрольні терміни.

    Твіт