ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 7496

Останні новини

25 Січня09:19 Кіровоградська область: рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпечної життєдіяльності у побуті
24 січня співробітники підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС України в області провели профілактичне відпрацювання житлового сектора у Добровеличківському та Петрівському районах. Фахівці Служби порятунку під час застережних бесід мають на меті спонукати замислитись людей про те, чи безпечна їхня оселя у плані пожежної безпеки, чи відомі їм правила безпечної поведінки у побуті, чи їхні діти та онуки знають, до чого можуть призвести пустощі з вогнем?
25 Січня09:03 Більше 300 сімей співробітників Служби порятунку Рівненщини виявили бажання брати житло у лізинг
Вже 77 рятувальників Рівненського гарнізону отримали від Державної іпотечної установи документи та ключі на власні квартири. Це стало можливим завдяки Програмі надання житла працівникам системи Міністерства внутрішніх справ – рятувальникам та поліцейським – на умовах пільгового фінансового лізингу.
25 Січня08:24 Завершився робочий візит української делегації до Республіки Польща
З 21 по 24 січня делегація ДСНС України, яку очолив заступник Голови Служби Микола Ільченко з робочим візитом перебувала у Республіці Польща. Головна мета візиту - вивчення досвіду та організації роботи системи освіти та підготовки працівників у сфері цивільного захисту, протипожежної охорони та польської нормативно-правової бази у цій сфері.
25 Січня08:08 З початку 2020 року на водоймах країни вже загинуло 28 людей
Попри численні заклики рятувальників, навіть в умовах небезпечних перепадів температурних показників, громадяни продовжують відвідувати водойми і наражати своє життя на небезпеку. Про наслідки такого ставлення до власної безпеки свідчить красномовна статистика: вже 28 людських життів забрала вода з початку 2020 року. Тож, рятувальники продовжують профілактичну роботу із населенням та патрулюють водойми по всій країні, аби попередити громадян про небезпеку виходу на тонкий лід та запобігти численним нещасним випадкам.
25 Січня08:03 Щотижневий звіт щодо позапланових заходів держнагляду (контролю) щодо техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей у Кіровоградській області
На виконання доручення ДСНС України від 11.12.2019 № 02-17767/261 Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області складено перелік та розроблено графік позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей. Дані перевірки розпочались з 11 грудня 2019 року та будуть завершені у лютому 2020 року. Перевірці підлягають 1116 об’єктів зазначеної категорії.
24 Січня14:11 На Кіровоградщині тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей
Інспекторський склад Гайворонського районного сектора розпочав перевірку місцевого професійного аграрного ліцею та інспектори Світловодського міськрайвідділу – загальноосвітніх навчальних закладів № 4, 7 та 10. Відповідно до плану перевірки на згаданих об’єктах ретельно проінспектовано стан евакуаційних виходів, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання
24 Січня11:50 Знам’янка: як не допустити пожежі в оселі, знають та розповідають громадянам рятувальники
24 січня рятувальники Знам’янського міськрайвідділу поспілкувалися з жителями районного центру та нагадали: щоб захистити домоволодіння від вогню, потрібно слідкувати за побутовими приладами, а точніше за їхньою справністю, не перевантажувати електромережу. Користуватися електричними та газовими приладами лише промислового виробництва, а у разі неполадок – звертатися за допомогою до фахівців.
24 Січня10:51 Смолінські та компаніївські рятувальники попередили громадян про небезпеку зимових водойм
Через засоби масової інформації та під час безпосереднього спілкування з людьми рятувальники постійно застерігають громадян від виходу на кригу, адже кожної зими на «101» надходять повідомлення про загибель на водоймах. Тож, щоб люди не забували про небезпеку зимових водойм, рятувальники Управління ДСНС у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів не припиняють профілактичну роботу. 24 січня рятувальники смолінського та компаніївського пожежно-рятувальних підрозділів поспілкувалися з громадянами.
24 Січня08:00 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
З утриманням нехарактерної для української зими плюсової температури повітря у січні, спостерігається підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Так, вогнеборці ДСНС вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету та сухостою.
23 Січня16:05 Учні та педагоги кропивницького професійного ліцею поглибили знання щодо безпеки життєдіяльності
23 січня працівники Управління ДСНС в області і Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області нагадали учням і педагогічному колективу професійного ліцею сфери послуг правила безпеки життєдіяльності. Майбутні фахівці побутового обслуговування та їхні вчителі отримали вичерпну інформацію про пожежі – від маленьких займань до масштабних пожеж, їх причини, способи ліквідації та порятунку.
23 Січня11:49 Кропивницькі рятувальники разом із працівниками соцзахисту відвідали громадян похилого віку
Щоб не допустити збільшення кількості пожеж та попередити надзвичайні події, що виникають у помешканнях жителів міста, фахівці Служби порятунку спільно з соцпрацівниками проводять роз’яснювальну роботу серед громадян зазначеної категорії щодо правил безпеки у зимовий період. Так, 23 січня працівники Управління ДСНС в області та управління соціального захисту населення м. Кропивницький відпрацювали житловий сектор мікрорайону Кущівка.
23 Січня11:17 Діти та персонал навчальних закладів Кіровоградщини разом із рятувальниками відпрацьовують дії на випадок пожежі
Під час заходів нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей – дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних і вищих навчальних закладів тощо, з персоналом та учнями (вихованцями) проводяться навчальні заходи щодо дій на випадок виникнення пожежі у приміщенні. Так, у навчально-виховних закладах загальноосвітнього та дошкільного типу Маловисківського і Новоукраїнського районів були оголошені сигнали тривоги та проведена евакуація дітей і педагогічного колективу.
23 Січня10:32 Гайворонські та знам’янські рятувальники радять не виходити на тонку кригу
Рятувальники настійно радять мешканцям області не виходити на водойми, вкриті украй тонкою кригою. Щоб застерегти якнайбільшу кількість людей, фахівці Служби порятунку відвідують водойми у кожному населеному пункті області, щоб безспосередньо поспілкуватися із рибалками або просто перехожими, які прямують уздовж водойм у своїх справах. Так, 23 січня фахівці підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС в області поспілкувалися з жителями Гайворона та Знам’янки.
23 Січня09:05 Українська делегація на чолі з заступником Голови ДСНС Миколою Ільченком з робочим візитом перебуває у Польщі
21 січня розпочався робочий візит делегації ДСНС України, яку очолив заступник Голови Служби Микола Ільченко до Республіки Польща. Головна мета візиту - вивчення досвіду та організації роботи системи освіти та підготовки працівників у сфері цивільного захисту, протипожежної охорони та польської нормативно-правової бази у цій сфері.
23 Січня09:00 В ДСНС відбулись робочі зустрічі з представниками проекту “Програма PPRD East II”
21 та 22 січня в ДСНС відбувалися робочі зустрічі представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій з представниками проекту Європейського Союзу “Програма PPRD East II” Пітером Глерумом та Георгі Карасені. Упродовж двох днів міжнародними експертами була проведена оцінка ефективності реалізації другої, та визначені основні цілі наступної фази, фінансованої Європейським Союзом Програми щодо попередження, готовності та реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства ЄС. Зокрема, були представлені основні результати діяльності робочих груп по відповідним напрямкам.
23 Січня08:00 УВАГА! Сильний вітер!
Як попереджає обласний центр з гідрометеорології, уночі та вдень 23 січня по місту Кропивницький та Кіровоградській області очікуються пориви вітру 15-20 м/с.
22 Січня16:28 Кропивничани мали нагоду почути поради рятувальників щодо заходів безпеки на зимових водоймах
Нетипова для зими погода, що не дозволяє любителям розваг на замерзлих водоймах масово вирушати на підлідну риболовлю чи на ковзанку під відкритим небом, однак не є приводом для рятувальників послабляти роз’яснювальну роботу серед населення щодо небезпеки виходу на нестійку кригу. Так, 22 січня фахівці Управління ДСНС в області поспілкувалися з громадянами біля р. Інгул в мікрорайоні Ковалівка обласного центру.
22 Січня12:02 Кропивницький: рятувальники взяли участь у відзначенні Дня Соборності України
22 січня Україна відзначає День Соборності. На відзначення пам’яті про славетне минуле України, про історичне возз’єднання українських земель в єдину, соборну, цілісну і недоторкану державу громадськість міста Кропивницького, молодь, представники обласної та міської влади взяли участь в урочистих заходах. Управління ДСНС в області представили т.в.о. начальника Управління полковник служби цивільного захисту Олексій Родіонов та особовий склад.
22 Січня11:20 Рятувальники проводять інспектування, навчальні евакуації людей та тренування з ліквідації НС у навчальних закладах Кіровоградщини
Тривають перевірки стану протипожежного та техногенного захисту закладів, що відносяться до категорії об’єктів із масовим перебуванням людей. Комплексне інспектування відбувається у кілька етапів: оцінка усіх складових системи протипожежного захисту будівель, що підлягають перевіркам, практичне відпрацювання з персоналом та відвідувачами (учнями, пацієнтами тощо) дій у разі виникнення НС та тренування особового складу підпорядкованих підрозділів.
22 Січня09:55 Відбулись навчальні збори групи піротехнічних робіт АРЗСП У ДСНС в області
У рамках щорічних занять з професійної підготовки відбулись навчальні збори особового складу групи піротехнічних робіт АРЗСП Управління ДСНС у Кіровоградській області.
21 Січня17:54 Відбулась чергова робоча зустріч керівництва Управління ДСНС та Первозванівської ОТГ щодо створення місцевого пожежно-рятувального підрозділу
21 січня у селі Первозванівка Кропивницького району відбулась чергова зустріч заступника начальника Управління Василя Штогріна та начальника Кропивницького міськрайонного відділу У ДСНС України у Кіровоградській області Валерія Жиліна з головою сільської об’єднаної територіальної громади Прасковією Мудрак.
21 Січня14:14 Маловисківські рятувальники закликають громадян бути обережними з пожежонебезпечними речами
Фахівці Служби порятунку продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки. Профілактичні заходи проводяться у кожному населеному пункті нашої області. Адже пожежі у житлових масивах трапляються мало не щодня, а тим більше, коли триває опалювальний сезон. Рятувальники систематично спілкуються з громадянами, аби нагадати їм правила пожежної безпеки у побуті. Так, 21 січня фахівці Маловисківського районного відділу У ДСНС в області охопили профілактичною роботою кілька сіл району.
21 Січня12:42 Кропивницький: відбулось спеціальне навчання офіцерів поліції з питань пожежної безпеки
21 січня на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області було проведено спеціальне навчання з питань пожежної безпеки офіцерів поліції, які обслуговують об’єднані територіальні громади Кіровоградської області. На заняттях були присутні 17 фахівців із Знам’янського, Новоукраїнського, Маловисківського, Бобринецького, Кропивницького районів та м. Олександрії.
21 Січня12:00 У Кропивницькому розпочались перевірки кооперативного коледжу та наркологічного диспансеру
21 січня з метою встановлення стану протипожежного та техногенного захисту об’єктів із масовим перебуванням людей, розпочались перевірки вищого навчального закладу «Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая» та комунального підприємства «Кіровоградський обласний наркологічний диспансер».
21 Січня11:07 Жителі Новоукраїнки та Малої Виски застережені від виходу на тонку кригу
21 січня працівники Новоукраїнського та Маловисківського районних відділів У ДСНС в області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед рибалок та пересічних громадян, які прямували у своїх справах повз водойми. Щоб застерегти громадян від нещасних випадків, пов’язаних із виходом на тонкий лід, фахівці районних підрозділів розповіли про способи перевірки товщини льоду.

    Твіт