ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬНавчальний пункт
 Версія для друку

20180524_180309.jpg

НАВЧАЛЬНИЙ ПУНКТ АРЗСП Управління ДСНС України у Кіровоградській області

Підготовка фахівців робітничих професій Управління ДСНС України в Кіровоградській області проходить на навчальному пункті Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області. Навчальний пункт створений відповідно до потреб у сфері цивільного захисту держави у 2002 році. Сьогодні навчальний пункт є структурним підрозділом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області та є державною постійно діючою навчально-методичною установою єдиної державної системи цивільного захисту та забезпечує здобуття, систематичне оновлення та розширення спеціальних знань та умінь, необхідних керівним кадрам і фахівцям для виконання визначених функцій щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації та здійснення ефективного управління у сфері цивільного захисту.

Рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України протокол №118 від 24.07.2015 року навчальному пункту видано ліцензію на надання освітніх послух у сфері професійно-технічної освіти за робітничими професіями:

5161 Пожежний–рятувальник;

5169 Рятувальник;

4223 Радіотелефоніст;

8333 Машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу;

4112 Оператор комп’ютерного набору;

8162 Оператор котельні;

8162 Машиніст (кочегар) котельні.

На підставі рішення Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України (протокол №124 від 10.04.2017) навчальний пункт АРЗСП У ДСНС у Кіровоградській області визнано атестованим професійно-технічним навчальним закладом з підготовки робітничих професій терміном на 10 (десять) років за професіями згідно з діючою ліцензією.

Навчальний пункт є закладом І-го атестаційного рівня, в якому здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем – «кваліфікований робітник». Навчальний пункт у напрямку професійно-технічного навчання здійснює первинну професійну підготовку,  перепідготовку, підвищення кваліфікації та проводить курси цільового призначення.

Заняття проводяться державною мовою, а також уся навчально-методична документація підготовлена та ведеться державною мовою.

Формування контингенту слухачів здійснюється, виходячи з потреб  Управління ДСНС України у Кіровоградській області в робітничих кадрах та ліцензійного обсягу прийому на навчання.

Матеріально-технічна база навчального пункту

Для забезпечення підготовки робітничих кадрів АРЗСП має матеріально-технічну базу, яка розрахована на 190 навчальних місць. Загальна площа приміщень складає 4710,17 кв.м (Відомості з ЄДРПОУ від 01.07.2015 № 152). Функціонують кабінети тактико-спеціальної підготовки; загальної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності; технічної (спеціальної) підготовки; засобів індивідуального захисту, кабінет комп’ютерних технологій, 3 класи для проведення навчання з питань пожежної безпеки (загальна площа - 383,01 кв.м). Для послуг слухачів - музей історії загону, лекційна зала (296,1 кв.м), власний гуртожиток на 61 місце (загальна площа - 230,44 кв.м), 2 спортивних зала (загальна площа - 260,8 кв.м.), бібліотека на 1500 примірників спеціальної та художньої літератури, електронна бібліотека на 300 екземплярів. В навчальному процесі успішно використовуються, 4 навчальні дільниці для проведення виробничого навчання, інші допоміжні приміщення, спеціальна техніка та обладнання, стометрова смуга з перешкодами, спортмістечко, психологічна полоса, теплодимокамера з системою нічного спостереження, навчальний полігон, база перезарядки апаратів на стисненому повітрі.

Навчальна площа на одного слухача становить від 2,4 кв.м. до 3,3 кв.м.Загін використовує для відпрацювання професійно-практичної підготовки власні виробничі приміщення (площі), а саме: пожежне депо площею 480,8 кв.м., адміністративну будівлю із гаражами загальною площею 735,4 кв.м.; приміщення бази газодимозахисної служби площею 221 кв.м., площі що зайняті стадіоном, психологічною смугою підготовки та ін. Загальна площа – 4710,17 кв.м. Навчальна площа на одного слухача становить від 7,1 кв.м. до 23,2 кв.м.

Опалення приміщень навчального закладу проводиться від мережі ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», водопостачання забезпечується від мережі Кіровоградського водоканалу.

Загін має гуртожиток на 61 ліжкомісце (загальна площа - 230,44 кв.м),  з кімнатою для приготування та прийому їжі та санвузлом. Гуртожиток використовується для проживання слухачів. На момент проведення атестаційної експертизи в гуртожитку проживало 30 осіб.Професійно-технічне навчання (перепідготовка, підвищення кваліфікації) здійснюється за державне замовлення.Санітарно-технічний стан приміщень відповідає державним санітарним нормам, про що свідчить висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.Опалення приміщень навчального закладу проводиться від мережі ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», водопостачання забезпечується від мережі Кіровоградського водоканалу.

 

 

Нормативні та організаційно-розпорядчі документи, методичні матеріали щодо дяільності навчального пункту
Правила прийому слухачів до навчального пункту
Контакти
Фотоальбом
Новини

 

    Твіт