Контраст
Шрифт

У Кропивницькому рятувальники провели у ліцеї годину спілкування та нагадали учням правила безпеки

clock
28.11.2022 16:10

28 листопада фахівці Головного управління ДСНС у Кіровоградській області зустрілися з учнями ліцею «Центральний» м. Кропивницький. Рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки, алгоритм дій під час повітряної тривоги та правила безпеки при виявленні боєприпасів часів минулих війн та сучасних вибухонебезпечних предметів. П’ятикласники дізналися, як поводитись під час пожежі та іншої надзвичайної події у школі, у громадському місці та вдома, як потрібно  діяти під час евакуації та як надавати допомогу постраждалим. Рятувальники детально пояснили, як розпізнати смертельні предмети, якщо раптом натраплять на них, і як поводитись у таких випадках.

Крім того, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» психологиня Служби порятунку пояснила, яких форм може набувати насильство, як йому протидіяти та куди звертатись по допомогу. А під час міні-тренінгу учні навчились жесту, який сигналізує, що людина в біді, а ще саморегуляції та стабілізації психологічного стану.  

На завершення спілкування рятувальники роздали учням листівки із застереженнями і правилами безпеки та порадили у разі будь-якої надзвичайної ситуації викликати Службу порятунку за номером «101». 

 

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

dsc-8209.JPG

dsc-8222.JPG

dsc-8241.JPG

dsc-8255.JPG

dsc-8260.JPG

dsc-8261.JPG

dsc-8274.JPG

dsc-8322.JPG

dsc-8336.JPG

dsc-8360.JPG

Схожі матеріали