Рятувальники завітали на відкриття спортивного клубу до Олександрівської громади

clock
02.06.2023 15:01

Діти завжди у фокусі підвищеної уваги рятувальників. Адже їх безпека - понад усе! Відучора в області триває марафон пізнавально-розважальних та спортивно-оздоровчих заходів для підростаючого покоління. А сьогодні працівники пожежно-рятувальної служби завітали до Олександрівської громади на відкриття дитячого спортивного клубу з панкратіону “Чорний Ворон”. Це важлива подія не лише для олександрівців, але й для Служби порятунку, оскільки рятувальники завжди пропагують здоровий спосіб життя, зміцнення сили духу та фізичної витривалості. А що , як не спорт, найкращим чином сприятиме цьому?!

Захід відбувся за ініціативи та підтримки Кіровоградської обласної асоціації панкратіону. Начальник Головного управління ДСНС в області Віталій Миронюк як Президент федерації панкратіону Кропивницького і шанувальник цього виду спорту, звернувся до організаторів та учасників заходу зі словами привітань та щирими побажаннями з нагоди такої знаменної події. 

“Спорт здатен творити дива: сприяти самоорганізованості, дисципліні, відповідальності, вчить бути толерантним та поважати суперників. Панкратіон – спорт мужніх, витривалих, енергійних! Відсьогодні для підростаючого покоління Олександрівської громади відкриваються нові можливості для саморозвитку, реалізації мрій та прагнень бути сильним, відважним та завжди готовим стати на захист тих, хто цього потребує! –  наголосив головний рятувальник області.

Віталій Миронюк побажав новому клубу процвітання, вірних та щирих друзів, аби дати потужний старт команді сильних спортсменів, здатних на високі здобутки на обраному шляху. 

Після завершення офіційної частини на учасників заходу чекала насичена програма, яка згуртувала цього дня усіх небайдужих до спорту. 

Аби прихильники панкратіону провели час з максимальною користю, рятувальники організували акцію під гаслом: «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» Тут усі охочі долучилися до естафет, інтерактивних ігор, конкурсів та відкрили для себе світ безпеки у всій його неосяжності. Під час демонстрації пожежно-рятувальної техніки та обладнання бійці ДСНС пропонували учасникам спортивного свята спробувати повправлятися з ручним комбінованим стволом. А щоб усе вийшло з першої спроби, треба нарощувати м’язи. І тут поєднання сорту і рятувальної справи є якнайбільш вдалим. 

Психологи, медики, пожежні та піротехніки - усі разом дарували малечі незабутні враження та зміцнювали їх знання у сфері безпеки. Разом з фахівцями малі і дорослі опановували ази пожежної та мінної безпеки, практикувалися у наданні домедичної допомоги та знайомилися з техніками першої психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях.З рятувальникам пліч-о-пліч працювала на локаціях і команда юних рятувальників-пожежних Ліцею «Науковий», які залюбки  і самі поглиблювали свої знання та допомогали малечі засвоїти правила безпеки.

На згадку про свято спорту та безпеки юні шанувальники панкратіону отримали цікаві та корисні подарунки від ЮНІСЕФ, які допомагатимуть їм у подальшому опановувати науку безпеки з легкістю.

А ще надзвичайники частували мешканців громади смачною кашею та солодощами.

Задоволені та усміхнені обличчя дітей варті того, аби спортивно-безпековий захід відбувся!

ГУ ДСНС України у кіровоградській області 

 

Схожі матеріали