Підписано Угоду про співпрацю між Головними управліннями ДСНС та Держпродспоживслужби Кіровоградщини

clock
22.05.2024 17:45

Сьогодні у Кропивницькому відбулося підписання Угоди про співпрацю двох державних органів, які згідно із законом здійснюють державний ринковий нагляд. Документ скріпили підписами та печатками тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДСНС в області Олексій Родіонов та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Ігор Бойчук. 

Як відомо, починаючи з 2017 року на ДСНС України покладені завдання щодо здійснення державного ринкового нагляду. З 2018 по 2022 роки до сфери відповідальності входив такий вид продукції як піротехнічні вироби. 

Поряд з тим, з 21 листопада минулого року до сфери відповідальності ДСНС додалися аерозольні розпилювачі, що наразі налічують 27 категорій та груп продукції. 

Також, починаючи з 26 травня цього року, змінено Перелік видів продукції, щодо яких здійснюється державний ринковий нагляд. Слід зазначити, що окрім вказаних категорій до сфери відповідальності ДСНС передано засоби цивільного захисту, вогнегасники, засоби індивідуального захисту рятувальників (пожежників) та від пожежі, кабелі із спеціальними пожежними характеристиками, пожежні та рятувальні машини і механічне устаткування тощо.

А це означає, що попереду багато роботи. І організація належної співпраці з іншими державними органами, які виконують аналогічні функції, відпрацювання чіткого механізму взаємодії є запорукою безпеки наших громадян та захисту їхніх прав. Саме це і мали на меті очільники обох відомств під час підготовки та підписання Угоди.

 

 

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області 

1x4a1854.JPG

1x4a1860.JPG

1x4a1907.JPG

1x4a1916.JPG

Схожі матеріали