Контраст
Шрифт

Кропивницький: Акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» влаштували у ліцеї «Лідер»

clock
09.06.2023 16:13

Літо – спекотна пора! І мова не лише про погоду. Адже для рятувальників цей період особливо відповідальний. Спільно з освітянами вони організовують корисне дозвілля для підростаючого покоління, аби спрямувати їх невгамовну енергію у безпекову площину.  Щодня пожежно-рятувальні підрозділи області проводять різні заходи на базі класів безпеки та на відкритих майданчикам літніх пришкільних таборів. Найбільш популярних із таких є акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» 

Сьогодні, 9 червня, саме із такою програмою завітали рятувальники до Ліцею «Лідер» в обласному центрі.

Під час акції провели евакуацію з приміщення, врятували умовну потерпілу та повторили правила пожежної безпеки. У центрі уваги була тема вибухонебезпеки. За допомогою навчальних стендів фахівець піротехнічного підрозділу пояснив дітям, як виглядають сучасні боєприпаси та що робити у разі, коли раптом під час прогулянки натрапили на таку знахідку. 

Найбільш активними школярі були під час конкурсу бойовок та із задоволенням фотографувалися на згадку в бойовому одязі пожежних та обладунках саперів.

За допомогою пожежних рукавів найсміливіші пробували влучити у ціль та вибороти перемогу у суперника в чесному двобої. 

А коли подали воду зі ствола, юрба малечі помчала на майданчик, аби пострибати під імпровізованим дощем! Так весело, активно та пізнавально прямуємо разом у безпечне літо!

ГУ ДСНС України у кіровоградській області 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.jpg

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

Схожі матеріали