Кропивницькі рятувальники навчають малечу правилам безпеки спільно з UNICEF

clock
09.06.2023 11:23

Щочетверга кропивницькі рятувальники проводять безпекові заняття з відвідувачами мобільної точки «Спільно» у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості. 

Служба порятунку та Дитячий фонд ООН UNICEF є давніми партнерами у безпековій площині, адже завдяки такій співпраці навчання підростаючого покоління основам безпечної життєдіяльності вдалося вивести на якісно новий рівень. 

Утримувати питання безпеки у фокусі постійної уваги підростаючого покоління – завдання  не з  простих. Нині у них багато різних інтересів. А сприяти тому, аби у пріоритеті завжди залишалося відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, – це найголовніше завдання для рятувальників та їх партнерів у цій непростій справі. 

Робота у мобільних точках «Спільно» дає свої результати, адже аудиторія на таких заходах, незважаючи на вік та рівень підготовки, завжди активна та прагне вчитися новому і розвивати навички правильно і впевнено діяти в екстремальних ситуаціях.

Учора маленькі відвідувачі дитячого центру із задоволенням брали участь у запропонованих іграх, естафетах та проявляли кмітливість при розв’язанні ребусів та загадок. Призначення таких завдань – допомогти дитині добре запам’ятати порядок дій при пожежі, у разі знаходження підозрілих предметів, які можуть виявитися вибухонебезпечними, а також поводження на воді, під час прогулянок у лісі, особливо, коли малеча знаходиться без нагляду та супроводу дорослих.

Гра для малих є найбільш органічною формою взаємодії з оточуючим світом. Тож, методика навчання у грі завжди успішно використовується рятувальниками під час занять з дітьми.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області    

Схожі матеріали