Кропивницькі рятувальники долучилися до фестивалю молодіжної книги

clock
28.09.2023 14:17

Найпопулярнішим заходом для підростаючого покоління цього тижня став фестиваль молодіжної книги. Такий захід в обласному центрі проводиться щороку за ініціативи бібліотеки для юнацтва ім. Євгена Маланюка. Сьогодні, 28 вересня, фестиваль відзначив свою 15-ту річницю. 

На вулиці Театральній обласного центру зібралося кілька сотень люду, які доєдналися до заходів в рамках бібліофесту. Захід став не лише наймасовішим за кількістю учасників, а й найпопулярнішим серед молоді. Адже пройти повз місце проведення фестивалю було просто неможливо. Гучна музика, шалені емоції, безліч різних за змістом та тематичним наповненням локацій. Все це спонукало до участі перехожих, навіть просто із цікавості.  

Рятувальники не могли залишитися осторонь та із задоволенням доєдналися до бібліофесту, запропонувавши усім бажаючим перевірити свої знання з основ безпечної життєдіяльності, поповнити свою скарбничку знань та поспілкуватися з надзвичайниками.  

Популяризуючи у такий спосіб найбільш актуальні питання безпекового спектру, працівники Служби порятунку дарували містянам багато позитивних емоцій, незабутніх вражень та фото на згадку про зустріч із героями без зброї.

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

Схожі матеріали