Кіровоградщина: плюс два класи безпеки

clock
22.05.2024 17:14

Екватор робочого тижня на Кіровоградщині став врожайним у безпековій сфері. Адже мережа класів безпеки невпинно росте, надаючи змогу кожній дитині отримати важливі знання та навички, що здатні врятувати життя. Сьогодні два класи безпеки у навчальних закладах Долинської громади вперше відчинили свої двері для відвідувачів. На входини запросили й рятувальників. 

Олександрівський ліцей та Першотравнева філія Ліцею №2 Долинської міської ради, що у Кропивницькому районі, створили безпекові лабораторії для своїх учнів. Важливо було встигнути зробити це до завершення навчального року, оскільки перед початком тривалих літніх канікул саме час зробити акцент на питаннях безпеки. А найкраще це вдається там, де усе продумано до найменших дрібниць та сама обстановка спонукає до засвоєння правил, що рятують життя.

Перші відкриті уроки безпеки пройшли за участі надзвичайників. Програма занять була насиченою: пригадали усе, чого навчилися впродовж року, та озброїлися новими знаннями проти небезпек. Говорили про пожежну та мінну безпеку, про правила поведінки під час повітряних тривог та укриття. А ще згадували, як поводитися під час відпочинку, безпеку у лісі та на воді, вдома та на вулиці. 

Розбиралися з безпековими питаннями під час розв’язання квестових завдань та виконання тренінгових вправ. Було дуже цікаво та пізнавально. А отже, кожен учень зміг проявити себе, долучившись до командної гри.

Звісно ж, не обійшлося без традиційної фотосесії у бойовому одязі рятувальників та саперів. Тут емоції вирували на повну потужність. А можливо, саме цього дня у когось зі школярів народилася мрія стати рятувальником!

 

img-4635.JPG

img-4663.JPG

img-4666.JPG

img-4680.JPG

img-4731.JPG

img-4735.JPG

img-4819.JPG

img-4919.JPG

Схожі матеріали