Дбати про ментальне здоров’я рятувальників — щоденна робота психологів ДСНС

clock
23.05.2024 11:41

Психологи Головного управління постійно проводять роботу з особовим складом в рамках реалізації проєкту “Пункт психологічних практик”. Цього тижня психологи зустрілися з саперами, які нещодавно повернулись з виконання бойових завдань на Донеччині.

Бійці піротехнічного підрозділу, що впродовж тривалого часу перебували на деокупованих територіях, зазнали значних психоемоційних навантажень. Щоденний стрес, фізична втома, нервове напруження, як наслідок роботи в умовах підвищеного ризику часом наднормово. Усі ці зовнішні чинники негативно позначаються на ментальному здоров’ї вибухотехніків та можуть завдати йому серйозної шкоди. Тому важливим для рятувальників є вміння ефективно розвантажувати свої емоції, зберігаючи гармонію та здоров'я розуму. 

Беручи до уваги важливість та відповідальність місії, яку виконують наші піротехніки, психологи Головного управління постійно тримають на контролі психоемоційний стан особового складу. Днями для саперів провели тренінгове заняття, спрямоване на поліпшення емоційного стану та відновлення внутрішнього ресурсу. Психологиня запропонувала учасникам тренінгу ефективні техніки на подолання нервового напруження та саморегуляцію. Нескладні у виконанні вправи допомагають розвантажитися, відновити енергію і концентрацію, що сприятиме продуктивності в роботі та матиме позитивний впив на особисте життя.

photo-2024-05-21-14-23-23-1.jpg

photo-2024-05-21-14-23-46.jpg

Схожі матеріали