Минулої доби на Кіровоградщині рятувальниками приборкано шість пожеж сухої рослинності та сміття

clock
23.06.2024 09:00

Протягом доби, що минула, рятувальники кіровоградського гарнізону шість разів залучались на гасіння пожеж на відкритих територіях.

Так, у Кропивницькому районі вогнеборці загасили пожежу 500 м2 сухої трави біля села Ганно-Леонтовичеве та 100 м2 сміття біля села Криничне Устинівської громади.

У Новоукраїнському районі новоукраїнський та маловисківський пожежно-рятувальні підрозділи залучались на гасіння 600 м2 сміття та сухої трави на вул. Юрія Чайковського у районному центрі та 10 м2 сміття на території приватного домоволодіння на вул. Київській міста Мала Виска.

У Голованівському районі горіло 10 м2 сміття на вул. Гагаріна у м. Благовіщенське. А пожежу 250 м2 сміття, що виникла на відкритій території села Йосипівка рятувальники загасили разом із місцевими пожежними командами сіл Йосипівка та Данилова Балка.

 

Шановні громадяни! 

Будьте максимально відповідальні у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку НАГАДУЄ: за спалювання рослинності чи сміття передбачене адміністративне та кримінальне покарання!

Схожі матеріали